7.   Potecz Ádám
8.   Árki Dávid
9.   Kulcsár Kristóf
10. Kiss Dominik

Telkiben a lehetőségek és körülmények megengedték, hogy két kiváló pályán az eddigi tornáktól eltérve 70x50 méteres játéktéren tudtunk játszani. A nagyobb méretű pályák a kiemelkedő fizikumú váci és százhalombattai csapatoknak kedvezett, de a mezőny legügyesebb csapata a Budakeszi is kiválóan használta ki a nagyobb terület adta játéklehetőséget. Ezek a csapatok állandó nyomás alatt tartottak és a hibáinkat rögtön kihasználták. A védekezésünkkor szélsőink gyakran nem értek vissza időben, így a szélső védőink létszám hátrányos helyzetekbe kerültek. Többször előforduló hiba volt, hogy a védelmünk nem jól osztotta el a területeket. Például a Kertai Tomi nagyon behúzódott a pálya mélységi tengelye felé, így felkínáltuk a mélységi indítás lehetőségét az ellenfeleinknek. A védelmi vonalunk mögé bejátszott labdákat Kornél még jó helyezkedéssel semlegesíthette volna, de ezt még együttes csapat taktikai edzésekkel tökéletesítenünk kell!
Elégedett voltam a labdakihozatalunkkal a védő harmadunkból. A védők ezekben a szituációkban a gyakorolt visszalépéseket, fedezéseket, forgatásokat jól alkalmazták és időben észlelték a mélységi indításokat, fölpasszokat a középső harmadba. Támadásaink ennek megfelelően szépen fölépített helyzeteket eredményeztek, melyekből néhány alkalommal eredményesek is voltunk. A tornán Varga Zsombor játszott kiemelkedően, végig kiegyensúlyozottan szinte hibátlanul.