IDŐPONT: 2015.10.24.

Dunakanyar SE csapat összeállítás:

Marghescu M. (Szabó B.)-Kertai T., Mészáros B., Várkonyi V., Elsik A.-Kiss D.,Bonifert M.(Volf M.),Farkas G.(Barabás Cs,),Kovács Á.,Árki D.(Németh Á.)-Málits M.

Edző: Szalai Áron

A mérkőzés elejétől kezdve nyomást gyakoroltunk a hazai csapatra. Több mélységi beindulásból helyzeteket tudtunk kialakítani. Ennek ellenére ellenfelünk jutott előnyhöz, amikor is a 18. percben a védő harmadban elveszítettünk egy labdát, és a hazaiak csatárja 20 méterről lőtt a kapuba. 1-0

Az első félidőben még szépíteni tudtunk Bonifert Máté révén, aki Kiss Dominik szabadrúgás beadását követően belsőzött a kapuba. 1-1

A második félidő elején büntetőhöz jutottunk, amit Farkas Gábor harcolt ki, és Kovács Ábel értékesített. 1-2

Nem kellett sokat várnunk, hiszen 10 perc múlva, az 57.percben ismét büntetőhöz jutottunk, és Ábel ezúttal sem hibázott. 1-3

Már eldőlni látszott a mérkőzés, amikor a hazai csapat nagyjából 25-30 méternél szabadrúgáshoz jutott. Az esetet követően Kiss Dominikot a játékvezető ki is állította. A szabadrúgást kihasználva a csákvári játékos kapusunk felett emelt a kapuba. 2-3

2 perccel a meccs vége előtt szinte ugyanaz a forgatókönyv játszódott le, és ismét egy szabadrúgásból lőtt gól jött. 3-3

Értékes pontokat hagytunk a pályán. Csapatunkra az őszi szezonban még 4 mérkőzés vár.